Classio Hotel Kadikoey

  • Wi-Fi
  • 24-timers Reception
  • Ikke-ryger værelser
  • Klimaanlæg
  • Kæledyr ikke tilladt

Classio Hotel Kadikoey Istanbul tilbyder indkvartering 4 km fra Hagia Sofia-museet med Wi-Fi i hele ejendommen.

Ciya Sofrasi ligger 650 meter fra indkvarteringen og tilbyder tyrkiske, middelhaves og mellemøstligske retter.

Hotel ligger i nærheden af Kadikoy Istanbul Boga Meydani, omkring 800 meter fra Kadikoy metrostation. Gæsterne kan nå til Kalamış og Fenerbahçe Marina indenfor 10 minutters kørsel. Et par meter væk kan du nyde Kadikoy Bull Statue. Altiyol busstoppested er blot 150 meter fra hotellet og 10 minutters gang at nå frem til Istanbul Soeguetluecesme togstation.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Classio Hotel Kadikoey Istanbul
Rubby Kadikoey
pris kun for mobil

Rubby Kadikoey

7.5
Godt 109 anmeldelser
105 m fra overnatningsstedet
USD 120 USD 108
pr. nat
Mimoza Guesthouse
pris kun for mobil

Mimoza Guesthouse

9.0
Fantastisk 94 anmeldelser
202 m fra overnatningsstedet
USD 42 USD 38
pr. nat
Kadikoey Viva Hotel & Suites
pris kun for mobil

Kadikoey Viva Hotel & Suites

5.0
Passende 4 anmeldelser
387 m fra overnatningsstedet
USD 80 USD 72
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Istanbul Sabiha Gokcen International Airport
    34 km

    Togstationer

    Haydarpasa Train Station
    1,2 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Lufthavnstransport

    • Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)

    Serviceydelser

    • 24-timers Reception
    • Room Service

    På værelser

    • Klimaanlæg

    Generelle faciliteter

    • Ikke-ryger værelser

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 14:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 12:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Er lufthavnen tæt på Classio Hotel Kadikoey?
      Classio Hotel Kadikoey er inden for en 36-minutters biltur fra Istanbul Sabiha Gokcen International lufthavn.
    • Er der en lufthavnstransport leveret af et Classio Hotel Kadikoey?
      Ja, lufthavnsbus kan arrangeres på et Classio Hotel Kadikoey. Kontakt venligst hotellets personale på forhånd for at få flere oplysninger.
    • 🚎
      Er der offentlige transportstop ved siden af Classio Hotel Kadikoey?
      Det nærmeste busstoppested er Altiyol, det er beliggende inden for 5 minutters gang fra Classio Hotel Kadikoey og Kadikoy metrostation er kun 10 minutters gang væk.
    • Hvilke betalingsmetoder understøtter Istanbul hotellet?
      Istanbul hotellet kan acceptere følgende betalingsmetoder:
      • Visum
      • American Express
      • Maestro
      • Bank kort
      • Opdage
      • Diners Club
      • JCB
    • Er der et arbejdsområde på hotellet-værelserne?
      Nogle værelser på hotellet har et skrivebord.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Istanbul Sabiha Gokcen International Airport
    34 km

    Togstationer

    Haydarpasa Train Station
    1,2 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Classio Hotel Kadikoey Istanbul

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk